szkolenia

Rzeczywistość internetowa jest bardzo złożona, wiele rzeczy od siebie współzależy. Należy zrozumieć, jak to ze sobą współgra, by na koniec dnia wszystkie aktywności przełożyły się na wynik finansowy.

Podstawą jest zrozumienie „e-świata” i odnalezienie właściwej drogi dla Twojego biznesu. Naszym zadaniem jest pomóc Twojej firmie osiągnąć cele poprzez pokazanie które kanały komunikacji są właściwe, jak z nich umiejętnie korzystać, jakiego zwrotu z inwestycji oczekiwać i jakie są ryzyka oraz szanse w takim działaniu.

Od czego zaczynamy?
– analiza danych wyjściowych: w którym miejscu w sieci jest firma, w jaki sposób Klienci docierają do firmowej strony, jaka jest konwersja w danym źródle, z którego źródła warto korzystać, jakich stron klienci potrzebują w ramach witryny, ile waży współczynnik odrzuceń itd.
– przygotowanie raportu z podsumowaniem: na podstawie analizy powstanie dokumentacja pokazująca „poziom” zaawansowania obecności firmy w sieci, są to dane wyjściowe potrzebne do przeprowadzenia szkolenia.
– opracowanie strategii działania (ewentualnie korekta istniejącej strategii): przystąpienie do wspólnej analizy szans i zagrożeń  dla Twojej branży, wskazanie skutecznej komunikacji oraz efektywnych źródeł ruchu, przygotowanie media planu i zakresu budżetu wraz z estymacjami.

Na podstawie powyższego nasi Klienci otrzymują receptę do działania w internecie wraz z niezbędną wiedzą. Poprzez wspólną analizę, Klient uczy się co sprawdza się w ramach internetowych działań dla swojej branży, jak czytać dane internetowe, jak działa google Analytics, AdWords, otrzyma również wszystkie niezbędne materiały do dalszego samodoskonalenia.

W zależności od wielkości firmy, szkolenie może trwać tydzień lub nawet miesiąc.

Przestrzeń internetowa zmienia się każdego dnia, zmieniają się konsumenci i ich przyzwyczajenia, zmienia się moda, pojawiają się nowe trendy, rynek się nasyca, a popyt się kurczy.  Dynamiczne reagowanie na zmieniający się rynek, to nic innego jak ciągłe doskonalenie swoich umiejętności.

Zachęcamy do kontaktu, wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.