Sklepy Internetowe

Potrzebujesz stworzyć sklep internetowy, który idealnie dopasuje się do Twojego biznesu i Klientów? To do dzieła!

Od czego zatem zaczynamy – od analizy potrzeb Twoich Klientów oraz samej struktury firmy, tworząc tak zwaną „Księgę Marki”. Powołujemy Kierownika projektu, który nieustannie czuwa nad projektem i pozostaje w bezpośrednim kontakcie z Państwem. Bardzo skrupulatnie podchodzimy do przygotowania strategii, tak, aby nie umknęły nam na początkowym etapie żadne istotne dane. Analizujemy zarówno polskie jak i zagraniczne marki z branży Klienta, tak, aby znaleźć jak najlepsze rozwiązania na rynku.

Po opracowaniu harmonogramu projektu, przystępujemy do projektowania makiety sklepu internetowego wraz z opisem wszystkich funkcjonalności. Tworzymy kreator doboru projektu graficznego, który przed wdrożeniem poddajemy testom grupy odbiorców. Dobieramy odpowiednią technologię i stawiamy sklep internetowy w środowisku testowym. Oddajemy w ręce Klienta dostosowany do jego potrzeb CMS, który jest niezbędny do zarządzania sklepem. Tworzymy treści do sklepu internetowego, dostosowane pod pozycjonowanie strony internetowej oraz opracowujemy niezbędne Regulaminy.

Po wdrożeniu projektu sklepu internetowego podłączamy do strony wszystkie niezbędne narzędzia marketingowe: google analytics, google dla webmasterów, social media.

W ramach projektu gwarantujemy firmie szkolenie z edycji sklepu internetowego, przygotowując jednocześnie „Instrukcję Funkcjonalną”.

Kolejne etapy projektu akceptowane są przez firmę, a z ich realizacji przygotowywane są raporty podsumowujące podstępy prac.

Służmy pomocą po wdrożeniową – w ramach potrzeb firmy tworzymy „Pakiet Pomocy”, zapewniając Specjalistę do edycji sklepu internetowego, wprowadzania produktów i usług, analizy statystyk strony i dalszego rozwoju witryny.