Salon Kosmetyczny – Galeria Zmysłów

Salon kosmetyczny Galeria Zmysłów, to lokalna firma pełna profesjonalnych usług. Aby dotrzeć do mieszkańców miasta z informacją o nowej marce i usługach, opracowaliśmy komplet praktycznych działań. Skorzystaliśmy ze standardowych rozwiązań jak reklama w Google czy social media oraz wykorzystaliśmy nietypowe narzędzia takie jak marketing wirusowy czy smart shopping.

galeria-zmysłów

Teoretycznie może się wydawać, że lokalna reklama jest łatwiejsza niż reklama o szerokim zasięgu. W praktyce, bywa to często trudnym zadaniem. Dlatego nasze działania w pierwszej kolejności skupiły się na wzmocnieniu wizerunku marki, a następnie kreowaniu potrzeb u potencjalnych Klientów.

Czas miarą sukcesu

Dzięki pełnemu wachlarzowi działań dotarliśmy do świadomości mieszkańców miasta, budując pozycję silnej marki. W trakcie  nasilonej kampanii reklamowej odnotowaliśmy 50% wzrost oglądalności strony internetowej rok do roku. Obecnie odnotowujemy stabilne wzrosty najważniejszych wskaźników, adekwatne do prowadzonych działań w sieci. W planach są kolejne rozwiązania, których celem jest wzrost sprzedaży usług firmy.

Galeria Zmysłów
ul. Ogrodowa 19
32-400 Myślenice
www.galeriazmyslow.com.pl

Comments are closed.