Gabinet Dentystyczny – GAMA-DENT

Gabinet Dentystyczny Gama Dent to miejsce z którego, każdy Pacjent wychodzi zadowolony. To ze względu na wiele pozytywnych opinii o tym miejscu, zdecydowaliśmy się na współpracę z tą firmą, która dzisiaj jest jedną z dominujących w swoim rejonie.

gama-dent-2

Nasza podróż zaczęła się od opracowania projektu strony internetowej gama-dent.pl. Po przeprowadzeniu analizy rynkowej oraz konkurencji, opracowaliśmy schemat strony www i projekt graficzny. Mapa funkcjonalna była dość prosta, celem było dostarczenie Klientom w jak najprostszy i najszybszy sposób, najistotniejszych informacji.

Gotowy projekt strony powstał dość szybko, bo już po miesiącu od rozpoczęcia prac. Od razu rozpoczęliśmy promocję marki w Internecie. Ponieważ jest to marka lokalna, docierająca do wąskiego grona odbiorców w danej lokalizacji, skupiliśmy się głównie na działaniach w Google: pozycjonowanie, google AdWords oraz Google Maps. Dopełnieniem były działania w social media. Postawiliśmy również na edukacji Klientów w zakresie dbania o higienę jamy ustnej.

Jednym z dodatkowych działań było pozyskanie od Klientów opinii o Gabinecie dentystycznym. W tym celu zorganizowaliśmy wśród Klientów ciekawą kampanię zachęcającą do pozostawienia opinii. To działanie pokazało firmie jak wielu lojalnych Klientów posiada oraz pozwoliło usprawnić komunikację z Pacjentami, dzięki zebraniu wielu cennych uwag.

Obecnie we współpracy z marką Gama Dent skupiamy się na podtrzymaniu osiąganych dotychczas wyników, zgodnie z założeniami firmy (wzrost oglądalności strony internetowej, pozyskiwanie wartościowych leadów, edukacja Pacjentów itd.).

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *